Слава Україні

М'яч медичний медбол Medicine Ball "Golf" 1кг

0 відгуків
Код товару 1280
checkВ наявності
ЦЕНА: 890 грн
Выберите вес :
Матеріал: Гума, пісокГабаритні розміри:діаметр 19смКолір: фіолетово-чорний
Опис

Серед тренажерів, які стають з часом лише популярнішими, варто звернути увагу на медичний м'яч – сучасний обтяжувач, що дозволяє проводити динамічні та інтервальні тренування.

Медбол: особливості тренажера

Медбол є сучасним тренажером, який раніше застосовувався виключно для реабілітаційних тренувань. Головна його особливість полягає у можливості знизити тиск на зв'язки та суглоби, завдяки чому травматизм тренувань стрімко зменшується.

Медбол

Головна перевага такого м'яча полягає у відсутності ефекту відскакування під час кидка та інших подібних вправ. Це не тільки дозволяє розширити тренування, додаючи більше нових рухів, але й знизити ступінь навантаження на поверхні, які взаємодіють з тренажером.

До переваг тренажера відносять:

  • Зміцнення різних м'язових зон людського тіла;
  • Швидке спалювання накопичених зайвих жирів;
  • Підвищення спритності, балансу, загальної витривалості;
  • Зміцнення опорно-рухового апарату;
  • Широку сферу застосування у різних видах спорту та вправах;
  • Розвиток м'язів всіх типів, включаючи стабілізатори;
  • Відновлення після отриманих травм і розтягувань.

За своєю суттю, медичний м'яч – це обтяжувач на певну кількість кілограм, який робить вправи складнішими. Важливо також правильно підібрати вагу м'яча, щоб тренування були найефективнішими.

Легкі вироби, наприклад, вагою в 1-3 кг, використовуються безпосередньо під час розминок та перед основним тренуванням. Важчі моделі, від 4 до 6 кг, підходять для середнього рівня спортивного розвитку, зонованого прокачування м'язів тіла. А ось моделі від 7 до 10 кг відповідно підійдуть професійним спортсменам, які прагнуть поліпшити показники свого тіла.

Застосовувати медичний м'яч сьогодні можна у різних видах спорту і активностях – від фітнесу, до кросфіта, боксу, для HIIT-тренувань і так далі. Серед найпопулярніших областей, які прокачує медбол – сідниці, стегна, прес, м'язи спини, а також рук.

Медицинський м'яч

Характеристики медбола

Ця модель має наступні параметри:

Вага: 1-10 кг.

Діаметр: 19-28,6 см.

Матеріал: гума.

Колір: в асортименті.

Відгуки
Відгуків про "М'яч медичний медбол Medicine Ball "Golf" 1-10кг" ще немає.
Будьте першим!
Ви дивилися
( 1)
ЦЕНА: 890 - 1890 грн
0 відгуків