Слава Україні

Медицинбол 2кг.

0 відгуків
Код товару 1236
checkВ наявності
ЦЕНА: 585 грн
Выберите вес :
Вага - 1кг. Колір - жовтий
Опис

Сучасний спорт вимагає спеціальних інструментів для більш якісного та ефективного опрацювання свого тіла. Одним з таких може стати так званий медичний м'яч, який сьогодні завоював популярність у атлетів, цінителів фітнесу і навіть кросфіту.

Медбол: що це таке та в чому його особливості

Медичний м'яч являє собою спортивний снаряд, виготовлений з високоякісної гуми. Вибір такого матеріалу не випадковий: завдяки гумі, м'яч добре лежить в руках спортсмена, має відмінні ударні властивості та підходить для тренувань випадів і кидків.

Спочатку медбол застосовувався, як можна зрозуміти з назви, у медицині, як снаряд для реабілітації спортсменів. Однак тепер м'яч широко застосовується в аматорському та професійному спорті, даючи можливість спортсменам з різних дисциплін опрацьовувати своє тіло та силу.

Медичний м'яч застосовується як навантажувач, а також може допомогти зімітувати тиск з боку опонента, що опрацьовує зону плечей, рук і корпусу. Найчастіше медичні м'ячі активно застосовуються в так званих HIIT-тренуваннях.

Головна відмінність медбола від інших м'ячів полягає в тому, що він має мінімальну силу відскоку. Замість цього він гасить силу удару, дозволяючи використовувати більше вправ. Крім іншого, використовувати його в домашніх умовах – відмінна ідея, оскільки гумова поверхня не пошкоджує будь-яку текстуру підлоги.

В якості наповнювача використовується пісок – сипучий матеріал, що перекочується всередині та не дозволяє швидко звикнути до рівномірності й розподілу ваги снаряда.

Медболи виробляються в різних вагових категоріях – від 1 до 8 кг включно. Моделі до 5 кг оптимально підходять для жінок, а вище 5 кг – для чоловіків відповідно. Також вагові параметри можуть бути підібрані індивідуально в залежності від мети тренування: для схуднення можна взяти м'ячі легші, а для опрацювання рельєфу тіла та м'язів – важчі.

Переваги тренувань з медболом

Медичний м'яч сьогодні вважається найбільш ефективним снарядом для проведення вибухових тренувань з обважнювачами. Як результат, тіло стає більш підтягнутим, м'язи приходять у тонус, а кількість жиру в організмі стрімко знижується.

До плюсів тренувань з м'ячем відносять:

  • Зміцнення м'язів кінцівок, сідниць, живота, створення рельєфного та підтягнутого контуру тіла;
  • Підвищення ефективності базових вправ, їх безпосередній розвиток і ускладнення;
  • Зміцнення опорно-рухової системи, поліпшення координації рухів;
  • Мінімізація травматизму, відсутність навантаження на суглоби і сухожилля, завдяки чому тренування стають більш безпечними;
  • Розвиток і зміцнення стабілізаційних м'язів, а також м'язів корсета тіла спортсмена;
  • Опрацювання правильного дихання, поліпшення загальних показників роботи легень, навчання роботі з діафрагмою;
  • Підвищення витривалості, вибухової сили, загальних фізичних показників спортсмена, а також швидкості реакції.

Головна сфера застосування медичного м'яча – це кардіо тренування, домашній та вуличний фітнес, заняття в залі. Також використовувати його можна під час пліометричних тренувань. Не зайвими вони стануть й під час занять з кросфіту.

Крім того, медичний м'яч є відмінним інструментом для опрацювання тіла не тільки дорослого спортсмена, але й підлітка. Невеликі за вагою, м'ячі оптимально підходять для початкової роботи з вільною вагою, як тренування на реальну фізичну силу, швидкість реакції та спритність.

Характеристики медичного м'яча

Модель має такі параметри:

Матеріал: гума.

Наповнювач: пісок.

Вага: 1-8 кг.

Колір: в асортименті.

Відгуки
Відгуків про "Медицинболи 1-8кг." ще немає.
Будьте першим!
Ви дивилися
( 1)
ЦЕНА: 585 - 1760 грн
0 відгуків