Гиря чавунна чорна 10 кг

3 відгуки
Код товару 1185
1 100 грн
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
checkВ наявності
805 грн
Выберите вес :
Вага (кг): 10Колір чорнийМатеріал: Чавун
Опис

Чавунні гирі - сучасний інструмент для поліпшення свого тіла, додавання йому сили, витривалості і зовнішньої привабливості. Сьогодні застосовується як професіоналами, так і початківцями спортсменами зважаючи на свою доступності та високої ефективності.

Гиря чугунна

Особливості та переваги чавунних гир

Чавун здавна є одним з найпопулярніших матеріалів, з яких створюють спортивний інвентар. А тому гирі не стали винятком.

З такими інструментами тренуються як професійні спортсмени, які готуються до змагань, так і новачки. А все завдяки тому, що конструкції і особливості таких виробів досить прості і зрозумілі, і можуть бути освоєні будь-яким спортсменом.

Гирі чугунні

До безпосередніх переваг чавунного інвентарю можна віднести:

1. Стійкість до постійних перепадів температури, а значить займатися з таким інструментом можна як взимку, так і влітку;
2. Стійкість до пошкоджень, завдяки чому інвентар живе довше, не пошкоджується і не схильний псуватися після занять;
3. Високі антибактеріальні властивості, оскільки чавун легко миється і стерилізується після занять;
4. Відсутність порожнин і порожніх просторів всередині, що гарантує повноцінну прокачування м'язів тіла;
5. Суцільнолиту конструкцію, що має стабільний центр ваги, правильно збалансований для підвищеного комфорту.
6. Тренування з таким інвентарем досить корисні. Вони замінюють кардионагрузки, а значить дозволяють розвивати не тільки м'язову і фізичну силу, але і прокачувати фортеця серцевого м'яза. Додатково гирі створюють навантаження на стабілізаційні м'язи, завдяки чому вага розподіляється на всю область прокачується зони.

Крім того, тренування з чавунними гирями володіють так званим памп-ефектом, накачуючи м'язи і візуально збільшуючи їх. Додатковим ефектом є активне спалювання жирових відкладень, а також поява кубиків преса завдяки тренуванні косих м'язових груп.

Гирі чугунні

Як правильно підібрати гирю для тренувань

Для того, щоб інвентар приносив максимально багато користі, необхідно правильно підібрати його відповідно до своїх навичками і потребами.

Для цього необхідно врахувати кілька моментів:

  1. Насамперед необхідно визначитися з тим, для чого потрібна гиря - для спорту, домашніх тренувань або ж фітнесу, що вплине на її вагу;
  2. Литі моделі в порівнянні зі збірними більш збалансовані, не втрачають форму і не зміщують центр ваги з часом;
  3. Необхідно вибирати гирі класичної спортивної форми - ядро з ручкою, оскільки вони найбільш зручні і затверджені в професійному спорті;
  4. Звернути увагу варто і безпосередньо на ширину самої ручки, що має зручно відчуватися в руці.

Гири чугунные

Важливим моментом є і підбір правильного ваги. Новачкам рекомендується починати з невеликих моделей (від 8 кг), а ось жінки можуть почати займатися з гирею вагою в 4 кг.

Більш важкі моделі, від 16 кг і вище, використовуються професіоналами або ж тими, хто може вичавити подібний вагу. Щоб перейти до них, переконайтеся, що зможете з ними впоратися. Врахуйте, що підняти гирю потрібно близько шести разів на одній руці, щоб комфортно і природно з нею займатися. Якщо гирі в 20-24 кг не піддаються - слід почати з більш легких, а потім переходити на важкі варіанти.

Гири чугунные

Характеристики чавунних гир

Представлені в нашому каталозі гирі мають такі характеристики:

Матеріал: чавун.

Вага: 4-24 кг.

Висота: 16-27 см.

Ширина: 9-18 см.

Глибина: 8-16 см.

Колір: чорний.

Відгуки
Делали большой заказ для зала, магазин сделал хорошую скидку. Качество всего поставленного оборудования на высшем уровне. Отзыв не проплачен)
Качество супер!!!
Отличные гири. Ручка широкая и удобная для хвата. Все веса, которые нам были нужны оказались в наличие, приехали и забрали самовывозом из офиса в тот же день. Супер!!!
Ви дивилися
( 1)
326 - 1890 грн
3 відгуки