Слава Україні

Резинка петля для підтягувань UFC UHA-69168 POWER BANDS HEAVY чорний

0 відгуків
Код товару 1666
checkВ наявності
ЦЕНА: 670 грн
Матеріал: латекс. Довжина: 1040 мм. Ширина: 45 мм. Товщина: 45 мм. Жорсткість: H (жорстка) до 40кг. Колір: чорний.
Опис

Матеріал: латекс.
Довжина: 1040 мм.
Ширина: 45 мм.
Товщина: 45 мм.
Жорсткість: H (жорстка).
Колір: чорний.
Призначення: для функціонального тренінгу.

Оригінальна гума (стрічка силова) UFC UHA-69168 POWER BANDS HEAVY належить до спортивних снарядів, які дивним чином поєднують у собі простоту і високу ефективність. Серед спортсменів, як любителів, так і професіоналів, силова стрічка надзвичайно популярна завдяки своїй універсальності – з нею можна виконувати вправи практично на всі групи м'язів.

Для виготовлення стрічки використовується латекс покращеної формули, під час виробництва якого не застосовуються шкідливі для організму фталати. Водночас він характеризується високим ступенем пружності і здатністю зберігати форму навіть після багаторазових деформацій розтягування.

Стрічка представляє собою замкнуте кільце, що дає змогу кріпити її практично на будь-якій нерухомій опорі (шведська стінка, турнік, дерево). Її також можна використовувати як звичайний еспандер. Стрічка має порівняно невисоку твердість, що робить її відмінним снарядом для повноцінних тренувань новачків. Вона також допоможе гарненько розім'ятися будь-якому досвідченому атлету. Середня жорсткість стрічки робить її універсальним снарядом – з нею можуть займатися як новачки і люди із середнім рівнем фізичної підготовки, так і досвідчені спортсмени. Завдяки високій жорсткості зі стрічкою можна дати хороше навантаження мускулатурі, водночас навантаження на суглоби буде мінімальним.

Подібні товари
ЦЕНА: 690 грн
1 відгук
Відгуки
Відгуків про "Резинка петля для підтягувань UFC UHA-69168 POWER BANDS HEAVY чорний" ще немає.
Будьте першим!
Ви дивилися
( 1)
ЦЕНА: 670 грн
0 відгуків