Шина для кроссфіта 40кг

0 відгуків
Код товару 1265
checkВ наявності
ЦЕНА: 12 120 грн
Выберите вес :
Шина для кроссфіта 40кг, 88х40х28 см.
Опис

З часом силові навантаження, що встановлюються на тренуваннях, потребують оновлення, роботи з великою вагою і включення до програми більш різноманітних вправ. Наприклад, з використанням спеціального інвентарю – спортивної покришки.

Шина для кросфіту

Шина для кросфіта: що це і навіщо потрібна

Покришка для спорту – унікальний тренажер, який спрямований на підвищення не тільки показників реальної сили спортсмена, але і безпосередньо використовується для ускладнення будь-яких тренувань. Візуально виконана в формі класичного колеса, така покришка більш функціональна та безпечна, створена з практичних матеріалів.

Наявність покришки під рукою дозволить забути про необхідність постійного оновлення свого спортивного обладнання, що особливо характерно для важкоатлетів. Крім того, заняття з шиною не вимагають особливих навичок і умінь, оскільки спектр вправ з нею досить широкий і підійде кожному спортсмену.

Ця шина має такі плюси:

  • Якісний матеріал, який не пошкоджується під час виконання вправ;
  • Баланс між м'якістю і жорсткістю для максимальної зручності;
  • Можливість легкого утримання інвентарю у чистоті після тренувань;
  • Мінімізація можливих травм завдяки продуманій конструкції;
  • Наявність ручок для підбору ширшого спектра вправ;
  • Має спеціальні кріплення, куди можна закріпити ручки, еспандери або мотузки.

Вправи з покришкою спрямовані на розвиток витривалості, рівноваги, координації рухів, загальної сили спортсмена. Крім того, покришка не обмежує сферу та місце її застосування: займатися з нею можна вдома, а також на вулиці на будь-якому покритті.

Широке застосування шина знайшла безпосередньо у кросфіті, де використовується для прокачування великих м'язових масивів – спини, верхньої частини тіла, ніг та інших. Особливість шини полягає ще й у можливості більш точного прокачування плечового пояса, а також грудних м'язів, дельт, трицепсів та інших. Головна особливість таких навантажень полягає у рівномірності розподілу ваги та одночасного зміцнення всіх м'язів.

Шина для кросфіту

Характеристики шини для кросфіта

Параметри моделі відрізняються у залежності від її ваги:

40 кг: 88х40х28 см.

60 кг: 102х50х32 см.

80 кг: 122х60х32 см.

Матеріал: PVC, EPE.

Колір: в асортименті.

Відгуки
Відгуків про "Шина для кроссфіта 40кг, 60кг, 80 кг" ще немає.
Будьте першим!
Ви дивилися
( 1)
ЦЕНА: 12 120 грн
0 відгуків