0 відгуків
Код товару 0
Не в наявності
Опис

Від ефективності тренувань безпосередньо залежить успіх спортсмена, а також його зовнішній вигляд. А тому необхідно мати під рукою особливий інвентар, що дозволяє продуктивніше працювати над своїм тілом, а саме – обважнювач у вигляді комфортного жилета.

Жилет обтяжувач

Жилет-обважнювач: для чого потрібен і в чому його плюси

Жилет – спортивний інвентар, який має зручну форму, а також відділення для вантажу. Ця модель використовує наповнювач у вигляді піску. Завдяки цьому вага рівномірно розподіляється тілом спортсмена, ніколи не буває статичною, що не дає звикнути до тренувань і навантажень.

Головна особливість жилета як обважнювача полягає в тому, що він кріпиться на тіло і залишає руки спортсмена вільними для виконання вправ. Такий простий інвентар дозволить м'язам рости на постійній основі. Завдяки йому постійно змінюються умови тренування, розподіл ваги, що підвищує інтенсивність кожного заняття і, відповідно, його ефективність.

До переваг жилета відносять:

  1. Можливість регулювання і затягування під свої параметри тіла;
  2. Зручні лямки і липучки, що підвищують безпеку занять;
  3. Рівномірний розподіл ваги тілом спортсмена;
  4. Відсутність скутості рухів навіть під час максимального навантаження;
  5. Зручні фіксатори і стропи для кріплення інвентарю або необхідних дрібниць;
  6. Високий рівень зносостійкості завдяки якісному підбору матеріалу;
  7. Стійкість до погодних умов, завдяки чому займатися можна в будь-яку погоду.

Ця модель передбачає регулювання ваги за допомогою спеціальних мішечків, всередині кожного з яких розміщений наповнювач у вигляді піску. За формою вони нагадують пластини, характерні для військового бронежилета, а також завдяки такому регулюванню жилет має підвищену зручність.

Сьогодні жилет найчастіше використовують під час тренувань з кросфіта, а також воркаута. Не меншою популярністю такий обважнювач користується серед спортсменів, які займаються паркуром або практикують біг як повсякденне навантаження.

Найчастіше жилет застосовують для підвищення маси тіла, а також швидшого схуднення, зміцнення м'язів спини, преса і кора, їх безпосереднього нарощування. Також він підвищує витривалість і реальну силу спортсмена.

Жилет обтягувач

Характеристики жилета-обважнювача

Ця модель має наступні параметри:

Матеріал: поліестер.

Вага: 10-20 кг.

Наповнювач: пісок.

Колір: чорний.

Відгуки
Відгуків про "Жилет-обважнювач Sand-Mod" ще немає.
Будьте першим!