Слава Україні

Гантельний ряд 1-10 кг шестигранні

0 відгуків
Код товару 1453
checkВ наявності
ЦЕНА: 16 500 грн
Гантельний ряд 1-10 кг шестигранні без стойки
Опис

Гантелі – універсальний спортивний снаряд, без якого не обходиться жодне тренування. А коли є необхідність придбання великої кількості інвентарю у зал, можна розглянути варіант гантельного ряду – пристрою, який є набором інструментів для прокачування тіла. У його складі – як дрібні гантелі вагою у 1 кг, так і важчі вироби вагою 10 кг.

Гантельний ряд: функціональний виріб для залу

Гантельний ряд є набором інвентарю, який використовується для тренувань у фітнес-центрах, тренажерних залах і не тільки. Його головна зручність полягає у великому наборі гантелей, які мають різну вагу та габарити, завдяки чому кожен спортсмен, як новачок, так і професіонал, зможе підібрати потрібну для себе.

До переваг інвентарю можна віднести:

  1. Високі фізико-хімічні властивості покриття, отримані внаслідок застосування якісних фарб та інгредієнтів.
  2. Підвищені експлуатаційні властивості, завдяки яким гантелі можна використовувати у приміщенні з будь-яким покриттям підлоги.
  3. Високі антикорозійні та ударостійкі властивості, внаслідок яких вироби не ушкоджуються та не схильні до впливу зовнішніх факторів.
  4. Мінімальні пошкодження при перенесенні або застосуванні, що дозволяє довше використовувати інвентар до його зношування.
  5. Якісне покриття на поверхні грифу забезпечує надійний і міцний хват, не дає гантелі вислизнути з вологих рук спортсмена.
  6. Зручність застосування, оскільки представлені гантелі з дрібним кроком у вазі, що дозволяє почати з легших, а потім перейти на важчі вироби.

Крім того, купити гантельний ряд можна і з упевненістю у його екологічності, оскільки для виробництва інвентарю використовуються виключно якісні матеріали для фарбування. При цьому гантелі нетоксичні, безпечні для здоров'я та навколишнього середовища, а ще не втрачають особливостей покриття з часом.

Призначення та особливості гантельного ряду

Гантельні гірки застосовуються в основному в умовах спортивних комплексів та центрів, оскільки займають багато місця та мають дуже велику вагу. При цьому вони мають можливість бути встановленими на спеціальні стійки, звідки їх можна зручно брати і експлуатувати за потребою.

Гантелі з комплекту не потребують збирання та припасування, вони вже готові до застосування. У результаті це дозволяє заощадити час спортсмена, який вирішив прокачати м'язи рук, спини та преса. Головна зручність гірок полягає у тому, що вони дозволяють проводити тренування людям з різною підготовкою, а також одночасні заняття.

Купити гантельну гірку можна для цілого комплексу спортивних активностей. Гантелі активно використовуються в аеробіці, де допомагають підтримувати форму та мінімально навантажувати м'язовий корсет. Більш важкі варіанти можна купити для фітнесу, використовуючи їх для швидкого опрацювання проблемних зон й не тільки.

А ось вироби з вагою від 5 та більше кілограмів підійдуть безпосередньо для силового тренінгу. Вони дозволяють поступово нарощувати навантаження, а також забезпечити комплексний вплив на тіло спортсмена. При цьому гантелі будуть менш травматичні, ніж підйоми штанги або застосування більш габаритних тренажерів.

Характеристики гантельного ряду

Ця модель має такі особливості:

У комплект входить 20 гантелей від 1 до 10 кг, по дві штуки на кожну вагу.

Стійка не є частиною комплекту.

Сумарна вага: 110 кг.

Форма гантелі: гексагональна.

Матеріал: сталь.

Покриття: фарба.

Форма грифу: пряма.

Характеристики
Тип гантелів
Гексагональні
Відгуки
Відгуків про "Гантельний ряд 1-10 кг шестигранні" ще немає.
Будьте першим!
Ви дивилися
( 1)
ЦЕНА: 16 500 грн
0 відгуків