Слава Україні! Ми працюємо.

Які вибрати фітнес резинки?

Які вибрати фітнес резинки?

Фітнес резинки були популярними завжди, проте останнім часом спостерігається підвищення попиту на ці невеликі та ефективні тренажери. Як же їх підібрати, що врахувати і що придбати – одну петлю або цілий набір?

Як обрати опір фітнес резинки: короткий гайд

Резина для фітнесу, як правило, має певний рівень опору, що відповідає за навантаження, яке можна надати тренажерові для його розтягування. Для легкості сприйняття, у залежності від рівня навантаження еспандери поділяються за кольорами: чим темніша резинка – тим важче з нею працювати.

Тому, підбираючи навантаження, зверніть увагу на колір моделі:

 1. Жовтий: легкий рівень, підходить для розминки, реабілітації та роботи з руками і плечима;
 2. Червоний: посилений рівень, підійде для розігріву і підсилення нескладних вправ;
 3. Зелений: важчий рівень, оптимально підходить для роботи із сідничної і стегновою зоною;
 4. Синій: надважкий варіант, оптимальний для переходу на середньо-професійний рівень занять;
 5. Чорний: професійні моделі, які підходять для досвідчених спортсменів і важкоатлетів.

Важливо також пам'ятати, що ця класифікація може бути актуальна тільки для моделей з латексу. Резинки з тканини мають специфічні параметри і рівень навантаження, який визначається окремо для кожної моделі.

Крім колірного і літерного позначення, еспандери мають вказаний рівень опору в кілограмах. Пам'ятайте про те, що підбирати його необхідно виходячи із свого спортивного рівня: чим він менший – тим нижчим повинно бути навантаження.

Фітнес резинка жовта

Основні параметри резинок для фітнесу

Такі вироби, як фітнес резинки, мають різні розмірні параметри, які безпосередньо впливають на зручність використання, ефективність та безпеку тренувань.

Підбираючи тренажер, зверніть увагу на:

 • Товщину: важливий параметр, який відповідає за складність розтягування резинки, а також за довговічність використання. Чим товщий матеріал – тим складніше буде працювати з тренажером;
 • Довжину: бувають від 25 до 45 сантиметрів. Чим більша довжина – тим, відповідно, краще виріб тягнеться і менше ймовірності, що він лопне під час підвищеного навантаження;
 • Ширину: чим більша ширина – тим комфортніше займатися з резинкою і тим менше вона скручується. Хороший вибір – 5-7 см, оскільки така ширина оптимально розподіляє навантаження й не тисне під час виконання вправ.

Увагу варто звернути і на окружність, яка підбирається у залежності від об’єму стегон, сідниць та інших зон, де планується застосовуватися еспандер. Стандартне значення – 50-60 см.

Фітнес резинка червона

Тканина або латекс: що краще обрати

На сьогодні представлено два основних види резинок, які відрізняються за матеріалом свого виробництва, а саме – латексні та тканинні. Латекс – найпоширеніший матеріал для фітнес резинки, оскільки має високий ступінь довговічності, відмінно тягнеться та має бюджетну вартість.

Також популярності набирають тканинні моделі. Вони відрізняються від латексних тим, що мають спеціальні вставки, що дозволяють гумі не скручуватись на ногах під час занять. Крім того, міцна тканина перешкоджає розриву, а тому такі моделі довше живуть та менше пошкоджуються від частого застосування.

Підбирати матеріал необхідно у залежності від уподобань. Наприклад, латекс не підійде людям з алергією на схожі матеріали. Якщо потрібна резинка з вищим рівнем опору – обирайте тканину, оскільки стандартні латексні вироби мають базові рівні навантаження.

Фітнес резинка зелена

Чому варто купити резинку для фітнесу: огляд переваг

Якщо ви давно придивляєтесь собі резинку, але з якихось причин утримуєтесь від її покупки, обов'язково познайомтеся з її особливостями та перевагами. Вони допоможуть зрозуміти, чи потрібен вам такий тренажер і для чого його можна використовувати.

До плюсів резинок відносять:

 1. Компактність: мінімальні розміри роблять їх зручними для переміщення і можливості тренуватися за межами будинку;
 2. Універсальність: підходять не тільки чоловікам, але й дівчатам, а також можуть застосовуватися у будь-якому віці – від дитячого до похилого;
 3. Доступність: мають ціни істотно нижчі, ніж гирі, гантелі та стаціонарні тренажери;
 4. Ефективність: покращують зовнішній вигляд сідниць, стегон, рук, ніг, живота, а також спини вже після перших занять;
 5. Різноманітність: дозволяють виконувати необмежену кількість вправ.

А ще резинки можна використовувати навіть без відповідної спортивної освіти. Вони легко поєднується з вправами, не травмують і підходять навіть тим, хто раніше ніколи не займався навіть домашнім фітнесом.

Набір фітнес резинок

Набір фітнес гумок: потрібен чи ні

Сьогодні можна придбати як окрему петлю з низьким та високим навантаженням, так і набір фітнес резинок, що складається з різної кількості еспандерів.

Набір складається, як правило, зі стрічок різного рівня опору – від мінімального до максимального. Це набагато зручніше для новачків, які планують тривалі заняття і комфортну зміну рівнів навантаження.

Крім того, комплект резинок дозволить оптимально і самостійно обирати навантаження на певні групи м'язів, знижуючи його коштом легких і підвищуючи там, де потрібно, коштом надважких.

Купивши набір резини для фітнесу, ви постійно будете тримати свої м'язи у тонусі, не даючи їм звикнути до певних навантажень й постійно розвиваючи свої здібності.

Купити резинки для фітнесу ви можете за посиланням.

Перейти в каталог