Найкращі вправи з тумбою для застрибування

Найкращі вправи з тумбою для застрибування

 

Отримати струнке, підтягнуте тіло, яке не перекачане м'язами – мрія багатьох спортсменів сьогодні. У той час, як силовий тренінг утримує популярність серед професіоналів, для аматорських занять підходить фітнес, аеробіка, кросфіт та інші активності. Для цього можна використовувати тумбу для застрибування та кілька класичних та нескладних у виконанні вправ. Купити пліометричний бокс ви можете в нашому інтернет магазині.

Особливості програми тренувань із пліобоксом

Тумба для застрибування є боксом у вигляді куба з дерева, пластику, металу або інших матеріалів, який може мати різну висоту. Застосовується він для виконання стрибкових та інших вправ, ефективність яких навіть вища, ніж у тривалого бігу.

Програма тренувань із тумбами розрахована на щоденні заняття, кожне з яких допоможе спалити понад 800 калорій. Час одного заняття займає всього півгодини, і для нього потрібно використовувати вправи як на розминку, так і активніші застрибування, випади та переступання.

Найбільшу увагу під час тренування необхідно приділяти енерговитратним вправам, наприклад, берпі. Кількість повторень або часу, коли потрібно виконувати одну й ту саму вправу, індивідуальні, залежать від спортивного розвитку, і становлять від 15 повторень до 5 хвилин на кожний етап. Між підходами також рекомендується робити короткий, не більше двох хвилин, перепочинок.

пліометричний бокс

Найкращі вправи з пліобоксом для тренувань

Для того, щоб боротися із зайвими калоріями, а також активно займатися спортом із пліобоксом, необхідно застосовувати наступні вправи, підібрані нашими експертами.

1. Заходження

Початкове положення – стоячи біля куба. На платформу встановіть ліву ногу, опустивши руки вздовж корпусу. Потім, створюючи поштовх ногою, що стоїть на підлозі, підніміться на бокс, підтягуючи ногу до грудної клітини. Наступний рух – повернення у початкове положення. На кожну ногу рекомендується виконувати по п'ять підйомів.

2. V-подібні підйоми

Для цього необхідно зайняти положення лежачи на пліобоксі таким чином, щоб сідниці та спина опинилися на його поверхні. Потім ноги підняти вгору, утворюючи із підлогою паралельну лінію. Руки повинні бути витягнуті вперед. Потім корпус і ноги піднімаються синхронно, різким ривком, до утворення тілом букви V. Подібну вправу варто повторювати не більше двадцяти разів.

3. Берпі

Початкове положення – стоячи обличчям до пліобоксу з ногами на рівні плечей. Після чого необхідно сісти навпочіпки, не відриваючи стопи від підлоги, упершись руками перед собою. Стрибком відвести ноги назад, спираючись на підлогу, після чого виконуючи віджимання. Потім ноги стрибком зігнути в колінах і повернути до попереднього положення. Не даючи собі відпочити, випрямитеся з положення навпочіпки стрибком й перемістіться на поверхню куба. Після цього необхідно випростатися і зробити стрибок назад на підлогу. Повторювати вправу понад дві хвилини.

4. Віджимання

Такий варіант вправи навантажує як м'язи спини і рук так і все тіло у комплексі. Для цього необхідно встановити бокс перед собою, після чого нахилитися до нього, торкаючись розкритими долонями його поверхні. Спина при цьому повинна бути прямою, а кінчики пальців ніг – упиратися у підлогу. Потім, згинаючи лікті, виконувати віджимання. У середньому потрібно від п'яти до двадцяти підходів для закріплення ефекту.

5. Зворотні віджимання

Відрізняється від попередньої вправи розташуванням тіла. Встановивши бокс на підлозі, потрібно сісти до нього спиною, притискаючись лопатками. Ноги мають бути рівними та лежати на підлозі. Після чого, завівши руки за спину і упираючись долонями у верхню деку боксу, виконувати підйоми і спуски тіла до торкання сідницями покриття. Повторити десять-двадцять разів.

А якісні пліобокси з дерева ви знайдете у каталозі Way4You!

 

 

Перейти в каталог